Geplaatst op

Binnenkort te huur: 2- en 3- kamerappartementen, loftwoningen en jongerenwoningen. Begin februari 2024 start de inschrijving voor Hof van Clovis en Hamelinkveste.

Achter de Schipholweg bouwt Elan Wonen 3 woonblokken. Er komen 198 sociale huurwoningen van 1-, 2- en 3 kamerwoningen. De eerste woningen worden in januari 2024 opgeleverd. Vanaf eind april worden de andere woningen in fases opgeleverd. 

Reageren op de woningen 

De woningen van fase 2 en fase 3 verschijnen begin februari op www.mijnwoonservice.nl Houd hiervoor www.mijnwoonservice.nl in de gaten.

Over de woningen van fase 2 en 3

  • Verschillende woningtypes: 2- en 3- kamer appartementen, loftwoningen en jongerenwoningen.

  • Alle 2- en 3-kamerappartementen hebben een eigen buitenruimte (balkon).

  • 4 van de 6 loftwoningen hebben een eigen buitenruimte (balkon) Lees de advertenties goed door om te weten welke loftwoning een balkon heeft.

  • De jongerenwoningen hebben een gezamenlijke buitenruimte.

  • Niet alle woningen beschikken over een berging. Lees daarom goed de advertenties.

  • Er is geen stroomvoorziening aanwezig in de berging.

  • De netto huurprijzen variëren tussen € 431,27 en € 650,43.
    Let op; hier komen nog servicekosten bij (exacte kosten nog niet bekend).

  • De woningen zijn gasloos.

  • De vloerverwarming en het warme water worden door een installatie van Equans geleverd.

Over parkeren 

  • Parkeren is op de openbare weg.

  • Er is een beperkt aantal parkeerplekken beschikbaar op het binnenterrein. Meer informatie over deze parkeerplekken is op dit moment nog niet bekend.

  • Er zijn geen parkeerplekken/laadpalen voor elektrische auto’s op het binnenterrein.

  • Er is geen mogelijkheid voor het stallen en opladen van een scootmobiel.

Makkelijk bereikbaar met openbaar vervoer en voorzieningen in de buurt 

De nieuwbouw ligt dichtbij toegangswegen en is makkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer. Met een paar minuten lopen bent u bij een bushalte. De binnenstad van Haarlem is op fiets- en loopafstand. Vanuit uw huis loopt u zo naar een supermarkt.

Meer informatie vindt u op de projectpagina

Deel dit nieuws

Overig nieuws

Jaarvergadering Bewonersraad

Op dinsdag 11 februari vond de jaarlijkse vergadering van de bewonersraad plaats. Van de bewonersraad zaten 6 leden de vergadering voor en er waren 11 huurders aanwezig.
Lees meer

Bouw Project Pasteur gestart

179 nieuwe woningen en kantoor voor Elan Wonen Vandaag is de bouw van Project Pasteur in Haarlem officieel gestart. Wethouder Roduner klom in de graafmachine om de bouw voor de realisatie van 179 duurzame nieuwbouwwoningen in de Boerhaavewijk feestelijk af te trappen. Dit project omvat 155 sociale huurwoningen en 24 woningen in het middensegment. Ook ons nieuwe kantoor krijgt hier een plek. De bouw, uitgevoerd door HBB Groep, bestaat grotendeels uit modulaire houtbouw. De eerste woningen worden naar verwachting in de eerste helft van 2026 opgeleverd.
Lees meer

Terugblik 2024

In 90 seconden kijken we terug op een jaar vol mooie momenten met onze blije bewoners, deskundige partners, betrokken medewerkers en natuurlijk alle nieuwbouwprojecten en verduurzaming.
Lees meer