Geplaatst op

De vakjury heeft de deelnemers van de Lieven de Key Penning bekend gemaakt. Uit vele spraakmakende projecten in Haarlem is Hof van Leijh, samen met nog 9 projecten, geselecteerd. Wij hopen natuurlijk dat Faro Architecten de prijs in ontvangst mag nemen. Stemt u ook mee?

Hof van Leijh

In dit plan wordt de overgang tussen twee verschillende schalen en sferen gemaakt. De stadse allure van één van Haarlems mooiste invalswegen versus het intieme, dorpse karakter aan de noordzijde, in de luwte van de hoogbouw. Het entreegebouw herbergt een grote verscheidenheid aan appartementen, waarvan ongeveer de helft is bestemd voor mensen met een zorgindicatie en een aantal voor verstandelijk beperkten.

Breng hier uw stem uit!

Deel dit nieuws

Overig nieuws

De Buurtplaats helpt jou verder

De Buurtplaats is een initiatief van… hoe kan het ook anders: Buurts. Bij de Buurtplaats kun je gratis en zonder afspraak terecht voor hulp bij geldzaken, formulieren en wonen.
Lees meer

Kom ook naar het Buurtspreekuur in de Slachthuisbuurt

In iedere 'even' week zijn inwoners van de Slachthuisbuurt van harte welkom op het Buurtspreekuur. In basisschool De Talenten kunt u iedere woensdag van 10.00 tot 11.00 uur met organisaties uit de wijk in gesprek.
Lees meer