Geplaatst op

Heeft u een reparatie in huis? En wilt u dit doorgeven? Gebruik dan het formulier op www.elanwonen.nl/reparatie-melden. Op deze pagina kunt u stap voor stap aangeven waar de reparatie zich bevindt en wat er precies kapot is. Als u het formulier heeft ingevuld, krijgt Elan Wonen hier een melding van. Wij maken dan een afspraak met u.

Het kan zijn dat een medewerker van Elan Wonen bij u langskomt. Maar het kan ook gebeuren dat wij uw reparatie doorschuiven naar een aannemer. In dit laatste geval neemt de aannemer contact met u op voor een afspraak.

Deel dit nieuws

Overig nieuws

Mogelijk huurbevriezing 

Het kabinet heeft het plan om de huurprijzen van sociale huurwoningen dit jaar te ‘bevriezen’. Dat zou betekenen dat er geen huurverhoging komt per 1 juli. Het is op dit moment nog niet zeker of dit plan werkelijk doorgaat.
Lees meer

Tijdelijk Noodfonds Energie weer beschikbaar

Huishoudens met een lager inkomen en een relatief hoge energierekening kunnen vanaf dinsdag 22 april financiële steun aanvragen. Dit jaar kunnen ook huishoudens met een blokaansluiting een aanvraag indienen.
Lees meer

Start nieuwbouw in Schalkwijk

Minister Mona Keijzer en wethouder Floor Roduner gaven vandaag het startschot voor de bouw van 1.200 woningen in Centrum Schalkwijk. Een bijzondere mijlpaal!
Lees meer