Geplaatst op

Deze woningen komen grotendeels op Haarlems grondgebied, maar ook deels op grondgebied van Velsen. Daarom werken beide gemeentes samen om de gemeentegrens zo te verleggen dat het project optimaal kan worden uitgevoerd. Dit vraagt om een grenscorrectie.

Mooi nieuws dat de Haarlemse gemeenteraad nu heeft ingestemd met de uitwerking van deze grenscorrectie. De gemeenteraad van Velsen heeft dit al op 4 juli gedaan. Dit brengt ons een stap dichter bij de realisatie van deze mooie woonbuurt!

Zo gaat het nu verder: Bouw 350 woningen op Delftplein stap dichterbij | Gemeente Haarlem

Deel dit nieuws

Overig nieuws

Terugblik 2024

In 90 seconden kijken we terug op een jaar vol mooie momenten met onze blije bewoners, deskundige partners, betrokken medewerkers en natuurlijk alle nieuwbouwprojecten en verduurzaming.
Lees meer

Praat mee met de gemeente Haarlem

De gemeente Haarlem hoort graag uw mening over wonen in de stad. Daarom organiseert de gemeente op dinsdag 11 en dinsdag 25 februari een bewonersbijeenkomst. U bent hierbij van harte welkom.
Lees meer